Narzędzia do przechwytywanie domen

Przechwytywanie domen

Przechwytywanie domen - lista narzędzi (2)


Dodaj narzędzie

W tym dziale gromadzimy narzędzia i serwisy pomocne w przechwytywaniu i monitorowaniu wygasających domen. Narzędzia te pozwalają w łatwy sposób i z dużą skutecznością przeprowadzić skuteczne przechwycenie interesującej nas domeny.

Szerzej: Domeny

Ostatnia aktualizacja listy: Grudzień 2019
Do przechgwytywania domen polecamy przede wszystkim:

Subiektywny wybór redakcji Webus.pl
Logo AfterMarket.pl

AfterMarket.pl

Lider na polskim rynku przechwytywania domen.

2,25
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
8 głosów

Wybrane funkcje za darmo
PL
Logo GoDaddy

GoDaddy

Jeden z największych na świecie usługodawców hostingowych i rejestrator domen.

2,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Płatne narzędzie


Serwisy służące do przejmowania i przechwytywania wygasłych domen

Przechwytywanie domen to codzienna praktyka, która ma na celu poszerzenie zasięgu obecnie rozwijanej się witryny lub odsprzedanie jej z zyskiem. Codziennie w sieci przybywa wiele nowych stron, które można przechwycić, należy jednak wiedzieć, na co zwrócić uwagę, aby proces ten był jak najbardziej korzystny.

Zakładanie domeny jest rzeczą trudną, wystarczy tylko wymyślić nazwę i zarejestrować ją w wybranym przez siebie serwisie pośredniczącym w tego rodzaju operacjach. Następnie należy opłacić rejestrację i dzierżawę domeny minimum na rok. Po tym czasie należy pamiętać, aby przedłużyć wynajęcie adresu, zwłaszcza jeśli nasza witryna stała się popularna w Internecie i ma wielu użytkowników. Jeśli tego nie zrobimy, domena trafi na giełdę, a wówczas nie będziemy mieli pewności, że uda nam się ją odkupić ponownie.

Jest pewna grupa użytkowników Internetu, zajmująca się przechwytywaniem domen, których wynajem nie został przedłużony. Może to być zajęcie naprawdę dochodowe, jeśli zwrócimy uwagę na kilka elementów. Interesująca nas domena powinna być z jakichś powodów atrakcyjna, np. wykupienie jej może rozszerzyć zasięg firmy albo możemy ją odsprzedać z dużym zyskiem.
Szerzej: DomenyDodaj narzędzieKatalog narzędzi: