Portfele internetowe

Portfele internetowe

Portfele internetowe - lista narzędzi (2)


Dodaj narzędzie

Portfele internetowe są w chwili obecnej najlepszą alternatywą dla tradycyjnych kont bankowych. To właśnie dzięki nim można błyskawicznie przelać pieniądze do swojego bukmachera i wypłacić je w bankomacie bez żadnych dodatkowych kosztów.

Szerzej: Płatności internetowe

Ostatnia aktualizacja listy: Grudzień 2019
Logo Neteller

Neteller

Portfel internetowy z darmową kartą płatniczą Mastercard.

3,67
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
3 głosów

Wybrane funkcje za darmo
Logo Skrill

Skrill

Portfel internetowy z opcją karty przedpłaconej.

3,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Wybrane funkcje za darmo


Portfele elektroniczne

Czym tak naprawdę jest portfel internetowy?

Portfele internetowe najprościej rzecz mówiąc to nic innego jak specjalne systemy płatności, które stworzone zostały do elektronicznego przelewania gotówki. Niektóre portfele internetowe umożliwiają także założenie karty przedpłaconej. Mowa tutaj zarówno o tradycyjnej karcie w formie fizycznej, jak i również o karcie wirtualnej.

Jakie zalety?

Największą zaletą portfeli internetowych jest oczywiście możliwość bardzo taniego przesyłania gotówki w czasie rzeczywistym. Dla wielu osób sporą zaletą jest także duża anonimowość. Portfele internetowe są w chwili obecnej najlepszym wyborem dla tych osób, które w pierwszej kolejności stawiają na ochronę swojej prywatności. Warto wspomnieć również i o tym, że jest to wspaniałe narzędzie, dzięki któremu można sprawnie ominąć duże koszty przelewów zagranicznych.Dodaj narzędzieKatalog narzędzi: