Ads4books - opinie, informacje i recenzje

Logo Ads4books
Sieć afiliacyjna oferująca programy partnerskie księgarni internetowych, wydawnictw książkowych i sklepów z artykułami czytelniczymi.

Oceń Ads4books:
5,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Proszę, powiedz że znasz Ads4books? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Ads4books, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Ads4books

Opinii: 1

  • Ich buybox to naprawdę bardzo niedoceniane narzędzie. Wymaga dopracowania, ale konwersje i ogólnie wartość dodana dla użytkowników w pełni to rekompensują

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Ads4books


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 19 kwietnia 2016


Więcej o Ads4books:

Serwis jest skierowany przede wszystkim do wydawców, których strony internetowe związane są z szeroko pojętą literaturą. Dzięki współpracy z wieloma księgarniami oferta Ads4books jest idealna dla osób prowadzących serwisy literackie, fan page, forum lub blog o literaturze.

Jednym z największych atutów Ads4books jest specjalny widget – BuyBox, który można zamieścić przy konkretnym artykule lub recenzji danej książki. Automatycznie tworzy on listę księgarń internetowych, gdzie dostępna jest dana książka, porównuje ceny, formaty (audiobook, książka elektroniczna, książka w miękkiej lub twardej okładce itp.) i podaje bezpośrednie linki do sklepów. BuyBox cechuje się bardzo dużą skutecznością – pozwala użytkownikowi w prosty i przejrzysty sposób wybrać najlepszą ofertę związaną z danym tytułem. Atutem narzędzia jest również możliwość dostosowania układu i wyglądu widgetu do wyglądu strony, dzięki czemu prezentuje się jako naturalny element serwisu.

W programie afiliacyjnym Ads4books bierze udział wiele księgarni internetowych, zarówno tych mniejszych, jak i liderów branży. Oprócz tradycyjnych książek, sieć Ads4books obsługuje również programy partnerskie reklamodawców oferujących artykuły papiernicze, audiobooki i książki w formacie elektronicznym. W ostatnim czasie do listy programów partnerskich w sieci Ads4books dodawane są również serwisy nieco luźniej związane z literaturą.

Narzędzie przydatne w:
Więcej podobnych:
/
Katalog narzędzi: