Altruik - opinie, informacje i recenzje

Logo Altruik
Zautomatyzowany software SEO do optymalizowania serwisów e-commerce, stron informacyjnych i firmowych pod kątem widoczności w wyszukiwarkach.

Oceń Altruik:
4,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Proszę, powiedz że znasz Altruik? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Altruik, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Altruik

Brak opinii i recenzji Altruik, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Altruik


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 17 kwietnia 2016


Więcej o Altruik:

Platforma Altruik pozwala na zarządzanie i optymalizowanie meta tagów oraz innych elementów on-site w witrynach internetowych. Narzędzie umożliwia dokładne sprawdzenie różnych poziomów serwisu e-commerce oraz ocenę jakości optymalizacji i widoczności poszczególnych podstron (w tym również tysięcy podstron produktowych – system Product Priority). Altruik sprawdza również czy w witrynie nie dochodzi do duplikacji treści, kanibalizacji słów kluczowych, a także czy nie występują tam inne problemy związane z widocznością w wyszukiwarkach. Dzięki automatyzacji zarządzania katalogami produktów Altruik pomaga wyeliminować błędy w optymalizacji podstroi produktowych i poprawić widoczność serwisu e-commerce na frazy produktowe i frazy long tail.

W przypadku stron informacyjnych Altruik pozwala na szybkie zmiany w meta tagach i reagowanie na trendy w wyszukiwarkach.

Narzędzie przydatne w:
Więcej podobnych:
/
Katalog narzędzi: