MENUMENU

Asana - opinie, informacje i recenzje

Logo Asana
Narzędzie do zarządzania pracą, zespołem i zadaniami. Przeczytaj więcej Podobne narzędzia Podstawowe informacje

Oceń Asana:
5,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
2 głosów
Loading...
Loading Disqus Comments ...

Wasze opinie o Asana

Opinii: 2

  • Używamy Asany w firmie od około roku. Do asany trzeba się niestety przyzwyczaić, Gdy pozna się jej zachowania, narzędzie jest mega. Przy mądrym wykorzystaniu ciężko jest zaponnieć o jakimś tasku albo coś przeoczyć; jest przejrzyście i wiadomo kto się czym zajmuje.

    Jedyna wada jaka przychodzi mi do głowy to niestety pewnia ociężałość aplikacji. W godzinach pracy mam Asanę odpaloną non-stop, bo nie wyobrażam sobie włączania jej i czekania na załadowanie za każdym razem 🙂

Dodaj komentarz

Loading Facebook Comments ...

Więcej o Asana:

Asana służy do organizowania pracy zespołu, planowania, delegowania i śledzenia postępów realizowanych projektów i zadań. Podstawowym celem narzędzia jest zwiększenie produktywności zespołu, kontrola nad zadaniami oraz możliwość zarządzania pracą konkretnych członków zespołu.

Asana pozwala na tworzenie projektów, przypisywanie do nich określonych zadań (tasks), podzadań (subtasks) oraz delegowanie konkretnych osób do ich wykonania. Każde zadanie może być dodatkowo tagowane, komentowane i opisywane, możliwe jest ustawianie terminów końcowych, a także określanie formuły zadań (zadanie jednorazowe lub powtarzalne).

Każdy użytkownik w Asanie posiada swój indywidualny panel, na którym znajdują się zadania do wykonania w najbliższym czasie. Po odznaczeniu wykonanego zadania jest ono automatycznie archiwizowane, a każda z osób zaangażowanych w dany projekt jest informowana o postępach w jego realizacji.

Dodatkowo, Asanę można zintegrować z innymi narzędziami do zarządzania pracą – m.in. Dropbox’em, Slackiem, Evernote, Google Drive, Harvest, Zendesk i wieloma innymi.

Narzędzie dostępne jest w formie aplikacji webowej, a także aplikacji mobilnej (systemy iOS i Android).

Podstawowa wersja Asany dla zespołów do 15 członków jest bezpłatna, wersja Premium z dodatkowymi funkcjonalnościami i rozszerzeniami dostępna jest w modelu subskrypcyjnym z opłatą miesięczną.

Narzędzie przydatne w:

Wunderlist Wunderlist pozwala tworzyć listy zadań do wykonania bez względu na to, czego dotyczą – pracy, zakupów, zadań domowych itp. W aplikacji możemy określić...
Nozbe Nozbe to platforma, która pozwala na zarządzanie projektami, tworzenie, edytowanie i delegowanie zadań, szybkie komentowanie i przesyłanie załączników...
Freedcamp Freedcamp nie posiada żadnych limitów związanych z ilością prowadzonych projektów oraz liczbą uczestników zaangażowanych w projekt. Jedynym ograniczen...
Więcej podobnych:
/ /Pomóż nam się rozwijać. Podziel się:

Podstawowe informacje o Asana


Rodzaj aplikacji/usługi: /
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 10 kwietnia 2016


Katalog narzędzi: