BamBam! - opinie, informacje i recenzje

Logo BamBam!
Platforma do efektywnego zarządzania zespołem, rolami i zadaniami pracowników.

Oceń BamBam!:
4,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Proszę, powiedz że znasz BamBam!? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz BamBam!, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o BamBam!

Brak opinii i recenzji BamBam!, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o BamBam!


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 3 maja 2016


Więcej o BamBam!:

BamBam! to polski start-up o międzynarodowym charakterze stworzony przez firmę SpringLoops z Bielsko-Białej. Podstawowym założeniem BamBam! jest elastyczne podejście do zarządzania zadaniami, roli i sposobów pracy członków zespołu. Narzędzie pozwala pracować we własnym modelu, bez konieczności dostosowywania się do ogólnie narzuconych ram. Dlatego też BamBam! oferuje różne modele paneli dla użytkowników (Client, Developer, Manager, Tester, Power User) i różne funkcje dla każdego z nich. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoby pełniące różne funkcje w zespole mogą efektywnie wykorzystać możliwości, które daje im narzędzie.

BamBam! oferuje różne funkcje związane z tworzeniem list To-Do, zadań i projektów, ma możliwość modyfikowania dostępu użytkowników do określonych materiałów, tworzenia kamieni milowych w projektach, a także tworzenia tasków za pomocą e-mail’i. Narzędzie posiada wewnętrzną wyszukiwarkę i możliwość wyszukiwania wzmianek i bezpośrednich odwołań. Ważna jest również funkcja komunikacyjna i organizacyjna – dzięki BamBam! możemy komunikować się indywidualnie lub grupowo w obrębie zespołu, omawiać wybrane zagadnienia lub dodawać komentarze i notatki do zadań.

Narzędzie można przetestować za darmo w trakcie 14-dniowego okresu próbnego. Aby móc w pełni korzystać z funkcji BamBam! należy wybrać jeden z planów subskrypcyjnych (aktualnie dostępne są 4 podstawowe plany w cenach od 10 do 140 dolarów miesięcznie).

Narzędzie przydatne w:


Więcej podobnych:
/ / /
Katalog narzędzi: