CircleCount - opinie, informacje i recenzje

Logo CircleCount
Darmowe narzędzie do analizy widoczności profilów i zasięgu kręgów w Google+.

Oceń CircleCount:
4,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Proszę, powiedz że znasz CircleCount? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz CircleCount, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o CircleCount

Brak opinii i recenzji CircleCount, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o CircleCount


Rodzaj aplikacji/usługi: /
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 12 czerwca 2016


Więcej o CircleCount:

CircleCount to narzędzie pomagające przeanalizować dane dotyczące użytkowników i kręgów w Google+. Narzędzie identyfikuje najbardziej popularne konta, pozwala znaleźć trendsetterów, posiada możliwość lokalizowania najbardziej wpływowych profili na podstawie mapy geograficznej, możemy również porównywać konkretne profile G+, a także sprawdzać historyczne dane na temat zasięgów i aktywności konkretnych osób. Dzięki CircleCount możemy dotrzeć do osób, które mają największy potencjał marketingowy w danym regionie. Profile można filtrować na podstawie zasięgu, płci, wieku i innych kryteriów.

CircleCount dostarcza również szeregu danych na temat naszego konta G+. Możemy m.in. sprawdzić dane na temat osób mających nas w swoich kręgach, reakcji na publikowane treści, ich zasięgu i wiele innych.

Narzędzie działa jako aplikacja webowa lub wtyczka do przeglądarki internetowej. CircleCount w podstawowej formie jest darmowe. Dostępna jest również płatna wersja – Circle Count Pro, która posiada szerszy zakres funkcji niż wersja podstawowa.

Narzędzie przydatne w:Więcej podobnych:
Katalog narzędzi: