Crazy Egg - opinie, informacje i recenzje

Logo Crazy Egg
Narzędzie do wizualizowania zachowań użytkowników stron internetowych i analizy UX.

Oceń Crazy Egg:
4,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Proszę, powiedz że znasz Crazy Egg? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Crazy Egg, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Crazy Egg

Brak opinii i recenzji Crazy Egg, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Crazy Egg


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 3 maja 2016


Więcej o Crazy Egg:

Analiza strony opiera się na danych z konta Google Analytics – zebrane tam dane są odpowiednio segregowane i wizualizowane. Dzięki temu możemy sprawdzić które elementy na stronie przykuwają największą uwagę, sprawdzić gdzie użytkownik traci zainteresowanie, zweryfikować układ i wygląd strony pod kątem lepszej przejrzystości i wygody użytkownika. Błędy w układzie elementów na stronie czy też ich nieodpowiednie wyróżnienie to często jeden z powodów wysokiego współczynnika odrzuceń i niskich konwersji. Dzięki podstawowej analizie kliknięć i zachowań w serwisie możemy poprawić wrażenia użytkowników związane z nawigacją, a także zwiększyć współczynnik konwersji i ROI.

Crazy Egg analizuje witryny internetowe i tworzy tzw. HeatMapy, gdzie wyróżnione są miejsca i elementy na stronie, w które użytkownicy najczęściej klikają (widzimy też te miejsca na stronie, gdzie użytkownik decyduje się opuścić serwis). Oprócz tego wewnętrzne narzędzia Crazy Egg pokazują również głębokość scrollowania, sprawdzają czy elemetny CTA znajdują się w odpowiednich miejscach, pozwalają też w różny sposób filtrować informacje o zachowaniu użytkownika.

Narzędzie dostępne jest za darmo na 14-dniowy okres próbny. Płatne wersje dostępne są w modelu subskrypcyjnym (od 9 do 99 dolarów za miesiąc abonamentu).

Narzędzie przydatne w:
Więcej podobnych:
/
Katalog narzędzi: