dapulse - opinie, informacje i recenzje

Logo dapulse
Przejrzyste narzędzie do zarządzania pracą zespołu, projektami i zadaniami.

Oceń dapulse:
3,67
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
3 głosów

Proszę, powiedz że znasz dapulse? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz dapulse, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o dapulse

Brak opinii i recenzji dapulse, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o dapulse


Rodzaj aplikacji/usługi: /
Dostępność aplikacji/usługi: / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 3 maja 2016


Więcej o dapulse:

dapulse służy m. in. do poprawy wewnętrznej motywacji pracowników do wykonania przydzielonych im zadań. Narzędzie w przejrzysty i obrazowy sposób pokazuje kto odpowiada za dane zadanie, a także jaki jest jego status oraz z czym jest problem. Dzięki temu można osiągnąć większe zaangażowanie w projekt, przyspieszyć procesy, a także zmotywować pracowników do wewnętrznej współpracy aby rozwiązać blokujące problemy i szybciej osiągnąć wspólne cele.

dapulse pozwala na swobodną komunikację w obrębie zespołu, współdzielenie tablic z gośćmi, możliwość integracji z zewnętrznymi aplikacjami, a także przeszukiwanie projektów dzięki odpowiednim filtrom. Platforma posiada również aplikacje na systemy mobilne – iOS i Android.

Panel dapulse jest bardzo przejrzysty, narzędzie jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Aby wypróbować jego możliwości możemy skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego. Pełna wersja jest dostępna po wykupieniu abonamentu (obowiązuje abonament miesięczny – jego wysokość jest uzależniona od liczby użytkowników i funkcjonalności, z których chcemy korzystać).

 

 

Narzędzie przydatne w:

Więcej podobnych:
/ /
Katalog narzędzi: