GinzaMetrics - opinie, informacje i recenzje

Logo GinzaMetrics
Rozbudowane narzędzie analityczne dla marketerów online, agencji SEO, strategów i wykonawców kampanii content marketingowych.

Oceń GinzaMetrics:
4,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Proszę, powiedz że znasz GinzaMetrics? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz GinzaMetrics, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o GinzaMetrics

Brak opinii i recenzji GinzaMetrics, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o GinzaMetrics


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 2 maja 2016


Więcej o GinzaMetrics:

GinzaMetrics to narzędzie analizujące widoczność serwisu internetowego w sieci (wyszukiwarki, kanały Social Media), które jest również pomocne w zakresie śledzenia konkurencji i tworzenia strategii marketingowych i contentowych dla stron www.

Analizowane dane dotyczą 3 obszarów – obecności w wyszukiwarkach, obecności w social mediach oraz zawartości (kontentu) wybranego serwisu internetowego i jego konkurentów. GinzaMetrics bierze pod uwagę również wyszukiwanie lokalne oraz mobilne. Narzędzie pomaga monitorować sieć w sposób wielokanałowy (uwzględniając wyniki organiczne, płatne, social media, afiliacje i inne), a także śledzić konkurencję. Analiza zawartości stron bezpośrednich konkurentów pomaga w opracowaniu nowych strategii content marketingowych, które mogą pomóc w poprawie widoczności i popularności serwisu docelowego. Oprócz tego, GinzaMetrics dostarcza szeregu wskazówek i rekomendacji, które mogą pomóc w poprawie wyników osiąganych przez serwis internetowy. Narzędzie pozwala również na śledzenie postępów podczas realizowanych kampanii lub zadań i zarządzanie celami.

GinzaMetrics jest narzędziem płatnym, dostępnym w modelu subskrypcyjnym w kilku różnych planach rozliczeniowych.

Narzędzie przydatne w:

Więcej podobnych:
/ / / / / /
Katalog narzędzi: