Google AdSense - opinie, informacje i recenzje

Logo Google AdSense
Popularny system reklamy kontekstowej na stronach internetowych.

Oceń Google AdSense:
5,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Proszę, powiedz że znasz Google AdSense? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Google AdSense, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Google AdSense

Brak opinii i recenzji Google AdSense, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Google AdSense


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 7 maja 2016


Więcej o Google AdSense:

Google AdSense to jeden z pierwszych i najbardziej popularnych systemów reklamowych opierających się na reklamie kontekstowej. Oprócz wyświetlania reklam tekstowych system obsługuje również banery i materiały wideo.

Na podstawie analizy treści strony internetowej oraz dzięki targetowaniu behawioralnemu (dostosowanie reklam do potrzeb użytkownika na podstawie jego wcześniejszych aktywności) AdSense automatycznie wyświetla reklamy, które mają szansę przyciągnąć uwagę użytkowników serwisu.

Dzięki reklamom właściciele stron internetowych mogą zarabiać na prowadzeniu swoich serwisów. System reklamowy AdSense opiera się na modelu CPC – każde kliknięcie w reklamę oznacza zarobek (w zależności od reklamy stawki mogą wynosić od 1 grosza do nawet kilku-kilkunastu zł).

Aby móc uczestniczyć w sieci należy zarejestrować konto oraz udostępnić powierzchnię reklamową na swojej stronie. Po dodaniu strony do sieci AdSense możemy dostosować wygląd reklam do layout’u strony.

Google dość restrykcyjnie podchodzi do uczestnictwa w systemie – strony korzystające z niedozwolonych praktyk są blokowane.

Narzędzie przydatne w:


Więcej podobnych:
/ / /
Katalog narzędzi: