HitTail - opinie, informacje i recenzje

Logo HitTail
Narzędzie służące do dobierania fraz kluczowych z tzw. długiego ogona (frazy long tail).

Oceń HitTail:
5,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Proszę, powiedz że znasz HitTail? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz HitTail, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o HitTail

Brak opinii i recenzji HitTail, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o HitTail


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 17 maja 2016


Więcej o HitTail:

 

HitTail analizuje ruch na stronie oraz treść, a następnie przedstawia precyzyjne sugestie słów kluczowych z długiego ogona pasujących do witryny (frazy long tail – mniej popularne zapytania, zazwyczaj minimum 3-wyrazowe frazy). Co ważne, w przypadku serwisów z często dodawaną treścią narzędzie regularnie dostarcza nowych sugestii i pomysłów co do słów kluczowych. W przypadku serwisów z bogatą treścią frazy long tail często odpowiadają za ponad 70% całego ruchu organicznego na stronie!

Narzędzie HitTail świetnie nadaje się do dobierania sprecyzowanych i konkretnych fraz kluczowych, które pasują do zawartości witryny. HitTail stale analizuje nowe frazy long tailowe, w bazie narzędzia jest ich już ponad 1,3 miliarda, niestety, jak na razie dotyczy to głównie fraz anglojęzycznych.

Narzędzie jest darmowe dla wybranych blogerów (blog jest sprawdzany pod kątem jakości, wymagana jest również publikacja recenzji narzędzia). Dostęp komercyjny jest płatny, oferowane są 4 plany w subskrypcji miesięcznej (koszt – od 9,95 do 79,95 dolarów za miesiąc użytkowania).

Narzędzie przydatne w:Więcej podobnych:
Katalog narzędzi: