Hootsuite - opinie, informacje i recenzje

Logo Hootsuite
Platforma do zarządzania widocznością oraz aktywnością firmy w kanałach social media.

Oceń Hootsuite:
3,25
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
4 głosów

Proszę, powiedz że znasz Hootsuite? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Hootsuite, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Hootsuite

Brak opinii i recenzji Hootsuite, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Hootsuite


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 28 maja 2016


Więcej o Hootsuite:

Hootsuite pozwala na zarządzanie kontami firmowymi w ponad 35 popularnych sieciach społecznościowych (m. in. Facebook, Twitter, Instagram, Google +, Youtube, LinkedIn, Vine, Pinterest itp.). Platforma umożliwia również prowadzenie symultanicznych kampanii marketingowych w różnych kanałach social media.

Dzięki Hootsuite w jednym panelu możemy kontrolować treści, które udostępniamy oraz prowadzić bezpośrednią komunikację z użytkownikami mediów społecznościowych. Narzędzie pozwala na angażowania użytkowników, wchodzenie w interakcje i śledzenie komunikacji (dostęp do historycznych danych na temat interakcji z poszczególnym użytkownikiem), szybkie odpowiedzi na komentarze, opinie i wzmianki (funkcja predefiniowanych formułek do natychmiastowych odpowiedzi), a także filtrowanie i zarządzanie treściami.  Dzięki Hootsuite możemy planować posty, zbierać oraz analizować dane, mierzyć efekty, tworzyć raporty i podsumowania kampanii w kanałach social media, a także zarządzać wizerunkiem oraz aktywnością firmy w mediach społecznościowych.

Platforma Hootsuite jest darmowa dla indywidualnych użytkowników (do 3 kont w kanałach social media), użytek komercyjny narzędzia wiąże się z opłatą (od 9,99 dolarów miesięcznie). Funkcje Hootsuite możemy przetestować w trakcie 30-dniowego okresu próbnego.

Narzędzie przydatne w:


Więcej podobnych:
/ / /
Katalog narzędzi: