IAI-Shop.com - opinie, informacje i recenzje

Logo IAI-Shop.com
Profesjonalna platforma e-sklepowa oferująca wdrożenia skryptu i obsługę techniczną sklepu internetowego w modelu SaaS.

Oceń IAI-Shop.com:
2,86
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
7 głosów

Proszę, powiedz że znasz IAI-Shop.com? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz IAI-Shop.com, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o IAI-Shop.com

Brak opinii i recenzji IAI-Shop.com, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o IAI-Shop.com


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 21 maja 2016


Więcej o IAI-Shop.com:

IAI-Shop.com to popularny skrypt sklepów internetowych oferujący wiele rozbudowanych funkcji, m. in. integracje z systemami ERP, serwisami opinii, zewnętrznymi systemami płatności i dostaw, porównywarkami cen, funkcje MultiStore, marketing wielokanałowy i wiele innych. Platforma zapewnia szeroki wybór masek graficznych sklepu wraz z możliwościami dostosowania ich wyglądu do konkretnych wymagań i wizji biznesowych.

Platforma IAI-Shop.com oferuje różne pakiety wdrożeniowe – w zależności od poziomu zaawansowania technicznego sklepu i liczby godzin pracy potrzebnych na wdrożenie skryptu koszty pakietów podstawowych wahają się od 1600 do 8000 zł (nie dotyczy pakietu Standard, gdzie przy umowie na 2 lata wdrożenie skryptu jest darmowe). Platforma zapewnia również opiekę konsultanta, porady eksperckie, a także wsparcie techniczne i serwisowe.

Oprócz opłaty wdrożeniowej korzystanie z platformy IAI-Shop.com wiąże się z regularną opłatą abonamentową (pakiety dla małych i dużych sklepów – Cloud i Dedicated Cloud). Możliwe jest również skorzystanie z oferty indywidualnej.

Przed podpisaniem umowy możemy zamówić bezpłatne demo sklepu IAI-Shop.com i przetestować możliwości skryptu w trakcie 14-dniowego okresu próbnego.

Narzędzie przydatne w:Więcej podobnych:
Katalog narzędzi: