Kerboo - opinie, informacje i recenzje

Logo Kerboo
Rozbudowany software SEO do zbierania danych, dokładnej analizy i monitoringu linków.

Oceń Kerboo:
3,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
2 głosów

Proszę, powiedz że znasz Kerboo? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Kerboo, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Kerboo

Brak opinii i recenzji Kerboo, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Kerboo


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 17 kwietnia 2016


Więcej o Kerboo:

Narzędzia oferowane przez Kerboo (znane wcześniej jako LinkRisk) pozwalają na dokładną analizę linków pod kątem ich toksyczności, monitoring poszczególnych linków, a także monitoring widoczności stron internetowych w wyszukiwarkach. Aktualnie w ofercie znajduje się 5 różnych narzędzi dostępnych w modelu subskrypcyjnym. Każde narzędzie może być wykupione odrębnie, możliwe jest również wybranie pełnego pakietu usług w niższej cenie (pakiety usług są dostępne w różnych planach).

Audit – narzędzie do analizy profilu linków witryny internetowej, oceny jakości poszczególnych odnośników oraz monitorowania przyrostu linków. W przypadku kar Google (ręcznych lub algorytmicznych) Kerboo Audit pozwala na znalezienie toksycznych linków oraz ich eksport bezpośrednio do pliku disavow.

Peek – narzędzie umożliwiające wyszukiwanie potencjalnych miejsc na umieszczenie odnośników do strony internetowej, współpracy afiliacyjnej lub umieszczenia artykułów sponsorowanych. Dodając słowa kluczowe oraz określając odpowiednie kryteria, Peek generuje listy stron pasujących do naszego zapytania.

Investigate – narzędzie pozwalające na bezpośrednie sprawdzenie dużej liczby stron internetowych pod kątem ich jakości. Dzięki Kerboo Investigate użytkownik zdejmujący filtr z domeny może szybko sprawdzić jak wygląda strona, z której odnośnik został oznaczony jako potencjalnie groźny. Narzędzie pozwala na bezpośredni import listy linków z innych aplikacji Kerboo – Audit i Peek.

Monitor – narzędzie monitorujące status linków kierujących do strony. Monitor może weryfikować zarówno dobre linki, które chcemy zachować, jak również te złe – których chcemy się pozbyć. W przypadku zdejmowania filtra z domeny narzędzie codziennie sprawdza status linków, które chcemy usunąć – jeśli w ciągu 3 dni od dodania listy odnośniki wciąż się utrzymują wysyłany jest automatyczny e-mail. W przypadku usunięcia odnośnika Monitor informuje o utraconym linku. Monitor pozwala również na zarządzanie plikami disavow w jednym miejscu.

Rankings – narzędzie pozwalające śledzić pozycje stron internetowych na wybrane słowa kluczowe w różnych środowiskach językowych wyszukiwarek (aktualnie w bazie znajduje się 26 krajów). Narzędzie pozwala sprawdzić widoczność serwisu internetowego w różnych regionach oraz informuje o zmianach w widoczności serwisu w wyszukiwarkach.

Narzędzie przydatne w:


Więcej podobnych:
/ / /
Katalog narzędzi: