Monitori - opinie, informacje i recenzje

Logo Monitori
Narzędzie służące do monitoringu stron internetowych (w tym mediów społecznościowych) w poszukiwaniu wzmianek i opinii na temat wybranych firm, produktów i osób.

Oceń Monitori:
3,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
2 głosów

Proszę, powiedz że znasz Monitori? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Monitori, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Monitori

Brak opinii i recenzji Monitori, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Monitori


Rodzaj aplikacji/usługi: /
Dostępność aplikacji/usługi: / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 11 kwietnia 2016


Więcej o Monitori:

Aplikacja Monitori pozwala na poznanie opinii i oczekiwań klientów na temat marki lub produktu, ochronę wizerunku (możliwość szybkiego reagowania na sytuacje kryzysowe związane z marką lub produktem), a także analizę działań konkurencji i ich odbioru w internecie.

Panel Monitori pozwala na sortowanie znalezionych wypowiedzi ze względu na rodzaj treści (tekst, zdjęcie, materiał wideo), typ kanału, zasięg, profil użytkowników (wiek, płeć, lokalizacja), czy też stosunek do tematu (sentyment). Od niedawna można stosować również wykluczenia, które pozwalają wyeliminować niewiele znaczące, jednowyrazowe wypowiedzi. Zebrane w Monitori dane są dodatkowo przedstawiane graficznie – w postaci tabel, wykresów i diagramów. Informacje zwrotne na temat produktów i usług mogą posłużyć do pełniejszego zrozumienia oczekiwań klientów, sprawdzenia swojej pozycji na tle konkurencji i dostosowania swojej oferty do wymogów rynku. Dodatkowo, narzędzie wykorzystuje alerty mailowe w czasie rzeczywistym, pozwalające na szybkie reagowanie w razie wystąpienia kryzysu związanego z marką lub produktem.

Narzędzie dostępne jest jako aplikacja webowa, a także aplikacja na urządzenia mobilne (systemy Android i iOS).

Monitori dostępne jest bezpłatnie na okres próbny, który wynosi 14 dni. Po tym czasie można wybrać jeden z dwóch dostępnych planów rozliczeń.

Narzędzie przydatne w:


Więcej podobnych:
/ / /
Katalog narzędzi: