Positionly - opinie, informacje i recenzje

Logo Positionly
Bardzo dobre narzędzie do śledzenia pozycji stron w wyszukiwarkach.

Oceń Positionly:
2,40
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
5 głosów

Proszę, powiedz że znasz Positionly? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Positionly, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Positionly

Opinii: 1

  • Wiadomo, Positionly nie jest idealne. Ale żadne narzędzie do sprawdzania pozycji idealne nie jest. Prawda jest taka, że mimo wielu wad i irytujących zmian tak naprawde Positionlu pozostaje najlepszym narzędziem do stałego sprawdzania pozycji zarówno w zastosowaniach agencyjnych jak i prywatnych.

    Są narzędzia tańśze, niektóre może pozbawione są niektórych wad Positionly. Ale w ogólnym rozrachunku positionly pozostaje dla mnie nr 1.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Positionly


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 2 marca 2016


Więcej o Positionly:

Positionly to dość kompleksowe narzędzie do wspierania działań SEO, choć w praktyce sprawdza się generalnie jako świetne narzędzie do sprawdzania pozycji w SERPach (czyli przede wszystkim do monitorowania wyników pozycjonowania).

Pozycje dla monitorowanych stron aktualizowane są z częstotliwością ok. 24-godzinną, z możliwością szybszego sprawdzenia pojedynczych fraz.

Jest to jedno z najdokładniejszych narzędzi do sprawdzania pozycji, choć oczywiście jak wszystkie tego typu metody, obarczone jest pewnym marginesem błędu.

Oprócz monitorowania pozycji dla naszych stron, możemy również monitorować i porównywać się do konkurencji, generować raporty dla klientów, generować wytyczne optymalizacyjne i wiele innych.

Positionly oferuje również możliwość śledzenia backlinków do naszych stron, jednak jest to usługa dostarczana przez firmę zewnętrzną (obecnie jest to Majestic SEO).

Narzędzie przydatne w:


Więcej podobnych:
/ / /
Katalog narzędzi: