MENUMENU

Positionly - opinie, informacje i recenzje

Logo Positionly
Bardzo dobre narzędzie do śledzenia pozycji stron w wyszukiwarkach.

Oceń Positionly:
2,40
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
5 głosów

Proszę, powiedz że znasz Positionly? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Positionly, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Positionly

Opinii: 1

  • Wiadomo, Positionly nie jest idealne. Ale żadne narzędzie do sprawdzania pozycji idealne nie jest. Prawda jest taka, że mimo wielu wad i irytujących zmian tak naprawde Positionlu pozostaje najlepszym narzędziem do stałego sprawdzania pozycji zarówno w zastosowaniach agencyjnych jak i prywatnych.

    Są narzędzia tańśze, niektóre może pozbawione są niektórych wad Positionly. Ale w ogólnym rozrachunku positionly pozostaje dla mnie nr 1.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Positionly


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 2 marca 2016


Więcej o Positionly:

Positionly to dość kompleksowe narzędzie do wspierania działań SEO, choć w praktyce sprawdza się generalnie jako świetne narzędzie do sprawdzania pozycji w SERPach (czyli przede wszystkim do monitorowania wyników pozycjonowania).

Pozycje dla monitorowanych stron aktualizowane są z częstotliwością ok. 24-godzinną, z możliwością szybszego sprawdzenia pojedynczych fraz.

Jest to jedno z najdokładniejszych narzędzi do sprawdzania pozycji, choć oczywiście jak wszystkie tego typu metody, obarczone jest pewnym marginesem błędu.

Oprócz monitorowania pozycji dla naszych stron, możemy również monitorować i porównywać się do konkurencji, generować raporty dla klientów, generować wytyczne optymalizacyjne i wiele innych.

Positionly oferuje również możliwość śledzenia backlinków do naszych stron, jednak jest to usługa dostarczana przez firmę zewnętrzną (obecnie jest to Majestic SEO).

Narzędzie przydatne w:


Ahrefs Ahrefs to typowy kombajn niezwykle pomocny przy pozycjonowaniu i podglądaniu konkurencji. Jak każdy kombajn, Ahrefs ma setki zastosowań, jednak najważ...
Clusteric Search Auditor Clusteric Search Auditor to oprogramowanie, dzięki któremu możemy przeprowadzić kompleksową analizę serwisu internetowego pod kątem różnego rodzaju cz...
Analytics SEO Analytics SEO posiada segmenty odpowiedzialne za analizę widoczności strony w wynikach organicznych, analizę konkurencji i dobór wartościowych słów kl...
Więcej podobnych:
/ / /Pomóż nam się rozwijać. Podziel się:

Katalog narzędzi: