RedCart - opinie, informacje i recenzje

Logo RedCart
Polska platforma e-sklepowa pozwalająca na stworzenie własnego sklepu internetowego.

Oceń RedCart:
3,33
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
9 głosów

Proszę, powiedz że znasz RedCart? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz RedCart, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o RedCart

Opinii: 1

  • Nie polecam. Zdecydowałam się na redcart ze względu na cenę. Panel jest intuicyjny… ale na tym się kończy. Pomoc konsultantów ogranicza się do wiedzy, którą można znaleźć na stronie. Treści nie aktualizują się na stronie internetowej od razu, trzeba czekać, aż system zaktualizuje treść. W przypadku strony firmowej to po prostu śmieszne, bo jeden nieuważny błąd może nas ośmieszyć w oczach klientów. No ale trzeba czekać… Wszyscy z obsługi są mili, aż nie zaczniesz się czepiać i zgłaszać zastrzeżenia, problemy. SSL instalują na Twoim panelu, a nie stronie docelowej. Kpina, a nie poważna firma.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o RedCart


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 17 maja 2016


Więcej o RedCart:

RedCart oferuje wiele funkcji wspierających sprzedaż online, m. in. integracje z hurtowniami, sprzedaż wielokanałową (powiązanie z kontami na platformach Allegro, eBay, Facebook czy Ceneo), integracje z firmami kurierskimi i systemami płatności, czy też funkcje dropshipping. Zakładając sklep przez RedCart możemy wybrać jeden z gotowych szablonów i zarządzać układem sklepu lub zamówić dedykowany szablon graficzny. Platforma oferuje również funkcje multistore (kilka sklepów w ramach jednego konta), dostępne są też różne wersje językowe sklepu i dodatkowe pakiety korzyści. Firma zapewnia również hosting i wsparcie techniczne.

Oprogramowanie RedCart dostępne jest w 3 pakietach – Silver (do 1000 produktów w sklepie), Gold (do 10000 produktów, 3 administratorów, darmowy szablon RWD) oraz Platinum (do 75000 produktów, 10 administratorów, szablon RWD, sklep na Facebooku i darmowy certyfikat SSL).

Funkcje sklepu RedCart można przetestować w trakcie 14-dniowego okresu próbnego.

Narzędzie przydatne w:Więcej podobnych:
Katalog narzędzi: