Sales Manago - opinie, informacje i recenzje

Logo Sales Manago
Zaawansowany system do automatyzacji marketingu.

Oceń Sales Manago:
3,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
2 głosów

Proszę, powiedz że znasz Sales Manago? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Sales Manago, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Sales Manago

Opinii: 1

  • Czy za 349 zł jest pełen Marketing Automation, czy nie? Z cennika wynika, ze nie, bo za wszystkie najważniejsze funkcjonalności trzeba płacić + za ilość maili w bazie + za wysyłanie maili + za monitoring anonimowych… Jak to się ma do konkurencji http://youlead.pl/ która ma wszystkie funkcjonalności marketing automation w ceni i do tego ponoć dają gotowy działanie, a nie samo narządzie?

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Sales Manago


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 19 lipca 2016


Więcej o Sales Manago:

Sales Manago to jeden z najbardziej innowacyjnych na świecie systemów typu marketing automation. Narzędzie to dedykowane jest sklepom internetowym i firmom B2C i B2B każdej wielkości. Na uwagę zdecydowanie zasługuje przede wszystkim moduł, który pozwala na identyfikację osoby wchodzącej na stronę i poznanie jej zachowań.

Za darmo możemy mieć pakiety RM i Zarządzanie Kontaktami, eMail Marketing, eMail Marketing plus CRM. Kompletny system Marketing Automation możemy nabyć za 349 zł miesięcznie – do wypróbowania za darmo. Dla najbardziej wymagających klientów stworzony został system Marketing Automation Elite za 2400 zł miesięcznie oferujący m.in zaawansowane profilowanie i monitoring w czasie rzeczywistym.

Narzędzie przydatne w:


Więcej podobnych:
/ / /
Katalog narzędzi: