SENUTO - opinie, informacje i recenzje

Logo SENUTO
System narzędzi kompleksowo wspierających działania SEO.

Oceń SENUTO:
3,86
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
7 głosów

Proszę, powiedz że znasz SENUTO? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz SENUTO, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o SENUTO

Brak opinii i recenzji SENUTO, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o SENUTO


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 30 kwietnia 2016


Więcej o SENUTO:

SENUTO to efekt pracy doświadczonego zespołu polskich specjalistów SEO i rozwiązanie pozwalające na korzystanie z różnych rodzajów narzędzi SEO w jednym miejscu.

SENUTO wyróżnia się na tle konkurencji wyjątkowo szerokim zakresem wykorzystania. Narzędzie możemy wykorzystać do większości działań istotnych z punktu widzenia pozycjonowania stron. SENUTO pozwala na monitorowanie wszelkich zmian na stronie, monitorowanie widoczności witryny w wyszukiwarkach, analizę konkurencji, a także dokładną analizę czynników on-site i off-site i tworzenie zaawansowanych audytów SEO. Dodatkowo, narzędzie może być pomocne w zakresie przyporządkowywania słów kluczowych do odpowiednich podstron w serwisie – SENUTO ocenia trafność danego słowa dla konkretnej podstrony w skali od 1 do 10, co ułatwia wybór najbardziej adekwatnej podstrony. Narzędzie udostępnia również podpowiedzi słów kluczowych, dzięki czemu łatwiej o wybór konkurencyjnych fraz z danej niszy.

Abonament SENUTO daje dostęp do 33 narzędzi zebranych w jednym miejscu. Aplikacja jest dostępna za darmo na 14-dniowy okres próbny, później możemy wybrać jeden z czterech miesięcznych planów subskrypcyjnych (w cenach od 69 do 599 zł miesięcznie).

Narzędzie przydatne w:

Więcej podobnych:
/ /
Katalog narzędzi: