SEOquake - opinie, informacje i recenzje

Logo SEOquake
Popularne i poręczne narzędzie do analizy stron internetowych pod kątem SEO.

Oceń SEOquake:
5,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Proszę, powiedz że znasz SEOquake? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz SEOquake, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o SEOquake

Opinii: 1

  • Dobre narzędzie, ale momentami trochę denerwujące. Na Chrome zdarza się mu zapomnieć wszystkei ustawienia po aktualizacji. Ale jak się je dobrze skonfiguruje tojest bardzo pomocne

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o SEOquake


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 30 kwietnia 2016


Więcej o SEOquake:

SEOquake jest narzędziem darmowym i działa wyłącznie jako dodatek (Plug-in) do przeglądarki internetowej Firefox, Chrome lub Opera. Po instalacji wtyczki w przeglądarce mamy do dyspozycji SEOquake Toolbar, który pozwala przeprowadzić błyskawiczną analizę aktualnie przeglądanej podstrony (każda podstrona serwisu www analizowana jest odrębnie).

Narzędzie dostarcza dużą ilość danych na temat witryny – zbiera informacje na temat meta tagów, linków wewnętrznych i zewnętrznych, występowania słów kluczowych w treści witryny, a także wielu innych czynników istotnych dla SEO. Co ważne, SEOquake dostarcza również wskazówki, które mogą pomóc w lepszej optymalizacji serwisu pod kątem SEO.

Narzędzie posiada wiele dodatkowych opcji, jedną z nich jest uwzględnianie parametrów SEO dla poszczególnych stron bezpośrednio przy wynikach wyszukiwania Google, Yahoo, Bing oraz Yandex. SEOquake Toolbar można swobodnie dostosowywać pod kątem indywidualnych preferencji użytkownika i wybierać tylko te opcje, które są nam potrzebne.

Narzędzie przydatne w:Więcej podobnych:
Katalog narzędzi: