SeoStation - opinie, informacje i recenzje

Logo SeoStation
Funkcjonalne narzędzie do monitoringu pozycji stron internetowych na określone frazy kluczowe.

Oceń SeoStation:
3,17
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
6 głosów

Proszę, powiedz że znasz SeoStation? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz SeoStation, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o SeoStation

Brak opinii i recenzji SeoStation, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o SeoStation


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / /
Producent:
Dodano: 4 maja 2016


Więcej o SeoStation:

SeoStation to narzędzie przygotowane z myślą o właścicielach stron internetowych, agencjach SEO oraz profesjonalistach zajmujących się marketingiem w internecie.

Narzędzie monitoruje wyniki organiczne Google dla wybranych fraz i regularnie sprawdza pozycje w rankingu dla wybranej przez nas domeny. SeoStation uwzględnia również podział na wyniki dla komputerów i urządzeń mobilnych – dzięki narzędziu możemy spawdzić jak nasza strona wypada w rankingu wyszukań dla desktopów, jak i smartfonów czy tabletów. SeoStation posiada również możliwość symulowania lokalizacji, co jest istotne w przypadku pozycjonowania lokalnego (narzędzie sprawdza ranking na określone frazy z wybranej przez nas lokalizacji).

Dzięki możliwości integracji z Google Analytics mamy szansę na dokładną analizę porównującą pozycje w wyszukiwarkach z faktycznym ruchem na stronie. SeoStation daje również możliwość wprowadzania własnych adnotacji na wykresach. Za pomocą narzędzia możemy również śledzić pozycje konkurencji na interesujące nas słowa kluczowe.

SeoStation dostępne jest w 5 wersjach – darmowej Free (1 domena i 3 monitorowane frazy) oraz płatnych Webmaster, Specialist, Pro i Enterprise. Płatne wersje dostępne są w cenach od 27 do 127 zł brutto za miesiąc.

Narzędzie przydatne w:
Więcej podobnych:
/
Katalog narzędzi: