MENUMENU

seoTXT - opinie, informacje i recenzje

Logo seoTXT
Serwis copywriterski dla tekstów SEO i specjalstycznych. Przeczytaj więcej Podobne narzędzia Podstawowe informacje

Oceń seoTXT:
3,75
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
4 głosów
Loading...
Loading Disqus Comments ...

Wasze opinie o seoTXT

Opinii: 1

  • Seotxt przez długi czas to był mój faworyt, najlepszy taki serwis. Ale zajrzałem do konkurencji i wady seotxt zaczęły mi doskwierać (bo wcześniej ich nie widziałem).

    System, w którym copywriter zamiast wybrać sobie temat, ma go narzuconego przez zamawiający nie sprawdza się. Chyba, że ktoś ma sprawdzonego copywritera i wie co komu zlecać. Tylko w takim wypadku… po co pośrednik?

    Ale żeby nie było tak całkiem negatywnie – dla prostych tekstów, na niezbyt trudne tematy można śmiało używać – jeszcze mi się nie zdarzyło (w przeciwieństwie do konkurencji) żebym został na lodzie z niezrealizowanym zamówieniem.

Dodaj komentarz

Loading Facebook Comments ...

Więcej o seoTXT:

seoTXT.pl to serwis copywriterski, przy pomocy którego korzystać możemy z usług zatrudnionych w nim copywriterów. W przeciwieństwie do niektórych serwisów tego typu, w seoTXT sami wybieramy osobę piszącą zamówione przez nas teksty, na podstawie ocen i recenzji pozostawionych przez innych użytkowników.

seoTXT jest dobrym rozwiązaniem dla typowych tekstów SEO, choć w przypadku odnalezienia odpowiedniego copywritera, może z powodzeniem posłużyć jako  źródło tekstów opisowych i specjalistycznych.

Minusem serwisu jest ograniczona liczba copywriterów, co przekłada się nieraz na dłuższe terminy realizacji zamówień. Z drugiej jednak strony, fakt że zamawiający sam wyniera copywritera, pozwala dostosować termin i budżet do własnych potrzeb.

Narzędzie przydatne w:


Textbookers Textbookers to serwis copywriterski, dzięki któremu możliwe jest proste, bardzo tanie i szybkie zlecanie tekstów i artykułów na dowolny temat. Serwis ...
GoodContent.pl Good Content to serwis copywriterski, dający możliwość zamówienia unikalnych tekstów w bardzo szerokim wachlarzu jakościowym. Oferta obejmuje przede w...
Strikingly Strikingly to serwis, który pozwala szybko i wygodnie stworzyć stronę, własną wizytówka, a także portfolio.  W odróżnieniu od konkurencji, w Strikingl...
Więcej podobnych:
/ / /Pomóż nam się rozwijać. Podziel się:

Podstawowe informacje o seoTXT


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 17 marca 2016


Katalog narzędzi: