MENUMENU

Shopify - opinie, informacje i recenzje

Logo Shopify
Oprogramowanie do tworzenia sklepów internetowych i zarządzania sprzedażą online. Przeczytaj więcej Podobne narzędzia Podstawowe informacje

Oceń Shopify:
3,56
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
9 głosów
Loading...
Loading Disqus Comments ...

Wasze opinie o Shopify

Opinii: 1

Dodaj komentarz

Loading Facebook Comments ...

Więcej o Shopify:

Shopify to popularna platforma e-sklepowa pozwalająca na prowadzenie sprzedaży online. Do jej głównych zalet możemy zaliczyć brak limitu produktów (w każdym pakiecie!), nielimitowaną pojemność magazynową na pliki, czy też darmowe certyfikaty SSL. Platforma posiada własny program płatności internetowych – Shopify Payments.

W Shopify dostępnych jest ponad 100 szablonów, które można swobodnie modyfikować i dostosowywać pod kątem własnych preferencji. Dodatkowo, możliwe jest stworzenie własnej templatki od podstaw, a dostosowując wygląd sklepu możemy również skorzystać z usług sprawdzonych ekspertów Shopify.

Shopify oferuje 4 pakiety subskrypcyjne – Lite (sklep na Facebooku), Basic (podstawowy sklep internetowy), Pro i Unlimited (dodatkowe funkcjonalności i narzędzia). Opłaty licencyjne za korzystanie z oprogramowania wynoszą od 9 dolarów miesięcznie do 179 USD. Dodatkowo, Shopify pobiera również prowizje od płatności dokonywanych przez zewnętrzne systemy płatności (płatności poprzez Shopify Payments są darmowe).

Oprogramowanie Shopify można przetestować za darmo w trakcie 14-dniowego okresu próbnego.

Narzędzie przydatne w:

Linuxpl Polski serwis usług hostingowych należący do Serveradmin.pl
Nazwa.pl Nazwa.pl to jeden z największych polskich rejestratorów domen i jedna z największych firm z branży IT.
Platforma iStore.pl iStore.pl to popularna platforma e-sklepowa zapewniająca m.in. domyślny szablon w technologii RWD, dwustronną integrację z Allegro, darmowy certyfikat...
Więcej podobnych:
/ /Pomóż nam się rozwijać. Podziel się:

Podstawowe informacje o Shopify


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 15 maja 2016


Katalog narzędzi: