Shoplo - opinie, informacje i recenzje

Logo Shoplo
Platforma e-commerce pozwalająca na sprzedaż online przez sklep internetowy, Facebook, blog i inne kanały.

Oceń Shoplo:
4,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
5 głosów

Proszę, powiedz że znasz Shoplo? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Shoplo, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Shoplo

Opinii: 1

  • Z perspektywy 18 miesięcy użytkowania mogę stwierdzić, że ta platforma to koszmar i jestem pewny, że kosztowała mnie więcej pieniędzy niż inwestycja w inne droższe rozwiązanie. Wspomnę chociażby o edycji produktów i opisów. Zmieniasz, dajesz zapisz, wychodzisz wchodzisz i widzisz że jest po staremu i tak ze wszystkim.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Shoplo


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 15 maja 2016


Więcej o Shoplo:

Shoplo to polska plaftorma e-sklepowa pozwalające na stworzenie własnego sklepu on-line. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, Shoplo ma również swój oddział w Londynie.

System Shoplo pozwala na zarządzanie stanami magazynowymi, zarządzanie bazą klientów (wbudowany CRM), zarządzanie zamówieniami z różnych kanałów w jednym miejscu, czy też prowadzenie bloga. Firma oferuje ponad 100 gotowych szablonów, które możemy dodatkowo spersonalizować. Wszystkie wykorzystują technologię RWD (responsive web design), dzięki czemu dostosowują się do rozdzielczości urządzeń mobilnych. Shoplo zapewnia również hosting w cenie, brak limitu dla transferu danych i pojemności dyskowej na serwerze, kompatybilność z popularnymi systemami płatności, a także integracje z różnymi firmami wysyłkowymi (InPost, firmy kurierskie, Poczta Polska).

Firma Shoplo oferuje 4 pakiety w abonamencie miesięcznym o różnych poziomach funkcjonalności. Podstawowy pakiet Basic kosztuje 49 zł i pozwala na dodanie do sklepu maksymalnie 20 produktów. Wyższe pakiety kosztują od 99 do 299 zł za miesiąc, wszystkie zapewniają nielimitowaną ilość produktów w sklepie, a także dodatkowe pakiety korzyści.

Oprogramowanie możemy przetestować w trakcie 15-dniowego okresu próbnego.

Narzędzie przydatne w:Więcej podobnych:
Katalog narzędzi: