Todoist - opinie, informacje i recenzje

Logo Todoist
Funkcjonalna aplikacja do planowania pracy i zarządzania zadaniami.

Oceń Todoist:
5,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Proszę, powiedz że znasz Todoist? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Todoist, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Todoist

Opinii: 1

  • Wiele razy ratował mi życie przypominając o urodzinach żony 🙂

    A tak na poważnie – to jedna z niewielu aplikacji, którą wykupiłem w wersji premium. Nawet nie wiem co daje premium, tak bardzo jestem wdzięczny producentom za oszczędzony dzięki todoistowi czas.

    Jedyna wada, to aktualizacja widgetu na androidzie, jest teraz mniej wygodny niż był, ale da się przyzwyczaić. Poza tym do użytku personalnego – NARZĘDZIE IDEALNE!

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Todoist


Rodzaj aplikacji/usługi: / /
Dostępność aplikacji/usługi: /
Producent:
Dodano: 17 kwietnia 2016


Więcej o Todoist:

Todoist to popularna aplikacja do planowania zadań, organizowania pracy, a także współdzielenia zadań z innymi użytkownikami. Dzięki intuicyjnemu i przejrzystemu systemowi zarządzania zadaniami Todoist pomaga poprawić efektywność pracy i motywować do wykonywania konkretnych czynności w określonym czasie.

Aplikacja pozwala na organizowanie projektów i podprojektów, tworzenie zadań i podzadań, a także elastyczne zarządzanie terminami. W wersji Premium Todoist oferuje przypomnienia, wymianę komentarzy przy zadaniach, a także porządkowanie zadań za pomocą etykiet i filtrów.

Aplikacja działa offline i online, zadania są synchronizowane w czasie rzeczywistym, narzędzie działa na różnych rodzajach urządzeń (Todoist posiada 10 wariantów i rozszerzeń na różne platformy i systemy).

Narzędzie przydatne w:

Więcej podobnych:
/ /
Katalog narzędzi: