Übersuggest - opinie, informacje i recenzje

Logo Übersuggest
Narzędzie SEO do sugestii słów kluczowych i sprawdzania trendów wyszukań.

Oceń Übersuggest:
4,50
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
4 głosów

Proszę, powiedz że znasz Übersuggest? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz Übersuggest, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o Übersuggest

Brak opinii i recenzji Übersuggest, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o Übersuggest


Rodzaj aplikacji/usługi: /
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 3 maja 2016


Więcej o Übersuggest:

Übersuggest to narzędzie, które pozwala przeanalizować różne propozycje słów kluczowych związanych z daną frazą – również takie, które nie są proponowane w narzędziu Google Keyword Planner. Dzięki temu łatwiej o dobór odpowiednich nisz i konkretnych fraz do pozycjonowania – spośród dziesiątek (a czasem nawet setek) propozycji słów kluczowych możemy wybrać te, które najbardziej nas interesują i sprawdzić je bezpośrednio w Keyword Plannerze. Narzędzie jest również przydatne w trakcie optymalizacji meta tagów na stronach internetowych oraz planowania kampanii AdWords.

Narzędzie oferuje podpowiedzi dla kilkudziesięciu środowisk językowych wyszukiwarki Google (w tym również dla języka polskiego). Oprócz propozycji nowych słów kluczowych Übersuggest pozwala zapoznać się z trendami wyszukiwań dla poszczególnych fraz (widok na podstawie Google Trends).

Übersuggest jest darmowy, działa jako aplikacja webowa. Na stronie narzędzia możemy również wybrać dodatek KeywordEverywhere – wtyczkę do przeglądarek Chrome i Firefox, która pomaga w szybkim sprawdzaniu sugestii słów kluczowych (w tym danych dotyczących liczby wyszukań i kosztów CPC danego słowa kluczowego).

Narzędzie przydatne w:
Więcej podobnych:
/
Katalog narzędzi: