WebePartners - opinie, informacje i recenzje

Logo WebePartners
Rozbudowana sieć afiliacyjna kojarząca reklamodawców z wydawcami serwisów internetowych.

Oceń WebePartners:
2,78
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
18 głosów

Wasze opinie o WebePartners

Opinii: 7

  • Szkoda czasu nawet na zakładanie konta. Nie wiem jakim cudem jeszcze działa ta sieć afiliacyjna. Pewnie „ciągną” ją porównywarki i kody rabatowe, które dla zasady są wszędzie, w każdej sieci. Odpowiedzi z suportu zbywające, na zasadzie „u mnie działa”. Panel rodem z początków lat 90. Ani użyteczny ani estetyczny. Narzędzia, ktoś to projektował po pijaku, żadnej logiki, nie dostosowane do potrzeb użytkownika kompletnie. Sztuka dla sztuki?
    Chyba, że ktoś jedynie dołącza do programów i generuje linki to może nawet tego nie zauważy. Odkąd dołączyłem nic się nie zmieniło. Ta sieć nie wytrzyma konkurencji jak ktoś tam się mocno nie otrząśnie. Błędy zgłaszane przeze mnie jeszcze w 2014 nadal nie są usunięte. Wygląda na to, że to firma krzak jedzie na dotacji. Webepartners czy wy wogóle widzicie co piszą o was wasi klienci? Gdzie jest konkurencja,a gdzie wy? Pobudka!

    • hej, nie sposób nie skomentować takiej wypowiedzi, bo w wielu rzeczach nie zgadzam się z tą opinią. Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od ponad 8 lat, „nie jedziemy na żadnej dotacji” – stale się rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb odbiorców. I bardzo ważne jest dla nas, gdy widzimy efekty, jakie osiągają dzięki naszemu wsparciu zarówno reklamodawcy, jak i wydawcy. Halo, jesteśmy i działamy! i to całkiem sprawnie. To nas motywuje do dalszej pracy i szukania ciekawych pomysłów na dalszy rozwój. A jeśli popełniamy błędy, rozwiązujemy je. Nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie problemy, jeśli coś u kogoś nie działa.
      PS. i nie „ciągniemy” na porównywarkach i kodach rabatowych.

  • Rzeczywiście to chyba jakaś pomyłka. Nawet wizytówki nie można zaktualizować i dodać swojej strony. Muli się w KAŻDEJ przeglądarce, jeśli nie można zrobić tak prostych rzeczy to jak tam zacząć zarabiać?

  • Beznadziejne warunki dla reklamodawców: haracz liczony od kwot brutto, do tego prowizja Webe też od brutto + dodatkowo doliczany jest VAT na Fakturze Webepartners… , do tego żądają kosmicznych stawek prowizji, które ustalają chyba z kosmosu dla każdego coś innego. Wychodzicie z założenia że przedsiębiorca nie zna się na Vacie? A za chwilę okazuje się że oferta nie jest aktualna tylko jest wyższa x 2. Żenada. Jeśli chcesz wydawać ok 20% (bo taki wyjdzie rzeczywisty koszt) ze sprzedaży za afiliację z Webepartners to program jest właśnie dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o WebePartners


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 19 kwietnia 2016


Więcej o WebePartners:

WebePartners to jedna z najpopularniejszych polskich sieci afiliacyjnych obsługujących programy partnerskie sklepów internetowych i innych firm e-commerce. Reklamodawcy mają możliwość dodania swoich programów do serwisu, zaś wydawcy (właściciele stron internetowych) mogą wybierać programy partnerskie i kreacje reklamowe pasujące do profilu i tematyki ich strony. Serwis zapewnia zróżnicowane formy współpracy pomiędzy reklamodawcami i wydawcami oraz różne modele rozliczeń (CPS, CPL).

Reklamodawcy mogą tworzyć banery i inne gotowe kreacje reklamowe, które następnie mogą być wykorzystane na stronach afiliantów. Wydawcy mogą korzystać z baz produktów danego reklamodawcy (bazy dostępne są w plikach xml) i tworzyć własne dynamiczne banery produktowe wpasowujące się w layout i układ strony internetowej. Reklamodawca ma możliwość określenia reguł i weryfikacji profilu wydawcy przed rozpoczęciem współpracy. Wydawca ma pełną dowolność w wyborze reklamodawcy i doborze kreacji reklamowych.

WebePartners pozwala reklamodawcom budować sieci zaufanych wydawców, zwiększać liczbę transakcji i leadów, a także poprawiać rozpoznawalność marki i zdobywać nowych klientów. Wydawcy z kolei mogą na jasnych zasadach zarabiać na prowizjach od sprzedaży i leadach pochodzących z ich źródeł.

Narzędzie przydatne w:


Więcej podobnych:
/ / /
Katalog narzędzi: