WhitePress - opinie, informacje i recenzje

Logo WhitePress
Serwis umożliwiający publikację treści (content marketing) w zewnętrznych serwisach internetowych.

Oceń WhitePress:
5,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
3 głosów

Proszę, powiedz że znasz WhitePress? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz WhitePress, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o WhitePress

Opinii: 1

  • Platforma sama w sobie jest ok, gorzej z ofertami. Niektórzy za publikację artykuły na zwykłej zapleczówce życzą sobie kilkaset złotych – a naiwnych nie brakuje. Także platforma ok, ale pod warunkiem że ostrożnie dobiera się oferty.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o WhitePress


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi:
Producent:
Dodano: 22 kwietnia 2016


Więcej o WhitePress:

WhitePress to platforma wspierająca działania content marketingowe i reklamowe związane z publikacją artykułów sponsorowanych w zewnętrznych serwisach. W bazie portalu znajduje się wiele mniej lub bardziej znanych serwisów internetowych oferujących możliwość opublikowania artykułu na swoich łamach. Serwis WhitePress oferuje również usługę opracowania treści na potrzeby artykułów sponsorowanych lub infografik.

W bazie serwisów współpracujących z WhitePress znajduje się ponad 3200 stron internetowych z różnych kategorii tematycznych. Ceny artykułów sponsorowanych różnią się w zależności od zasięgu i renomy portalu oraz form promocji artykułu. W przypadku większości serwisów możliwe jest umieszczenie linku pozycjonującego bezpośrednio z treści artykułu. Każdy wydawca może określić warunki, na których dokonywana jest publikacja, konieczna jest też wcześniejsza weryfikacja artykułu. WhitePress umożliwia również dodawanie własnych artykułów do bazy, z której następnie mogą być wybrane i wykorzystane przez wydawców (autor artykułu nie ponosi wówczas kosztów publikacji).

Narzędzie przydatne w:


Więcej podobnych:
/ / /
Katalog narzędzi: