WordTail - opinie, informacje i recenzje

Logo WordTail
Narzędzie do monitorowania pozycji witryn internetowych na określone frazy kluczowe i sprawdzania generowanego przez nie ruchu.

Oceń WordTail:
4,00
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
1 głosów

Proszę, powiedz że znasz WordTail? :(

Webus.pl to przede wszystkim Wasze oceny i opinie. Bez tego jesteśmy tylko głupim katalogiem narzędzi.


Jeśli znasz WordTail, będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz ocenić i/lub skomentować. Pomożesz w ten sposób innym internautom. Dzięki!

Dodaj komentarzWasze opinie o WordTail

Brak opinii i recenzji WordTail, dodaj pierwszy komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...

Podstawowe informacje o WordTail


Rodzaj aplikacji/usługi:
Dostępność aplikacji/usługi: / (rozpocznij darmowy okres próbny tutaj)
Producent:
Dodano: 9 maja 2016


Więcej o WordTail:

Dzięki WordTail możemy śledzić pozycje witryny w rankingu oraz porównywać je z pozycjami konkurencji. Pozycje można monitorować w cyklu dziennym, półtygodniowym, tygodniowym lub miesięcznym (każde jednorazowe sprawdzenie pozycji kosztuje 1 kredyt – w miesięcznych planach abonamentowych dostępnych jest od 2000 do 400000 kredytów na miesiąc).

WordTail pozwala dokładnie sprawdzić jak ranking pozycji na dane frazy odbija się na ruchu na stronie internetowej oraz na konwersjach. Wewnętrzne narzędzie Search Analytics pozwala właścicielom stron importować dane z Google Analytics oraz Google Search Console i na ich podstawie śledzić kliknięcia oraz zachowania użytkowników. WordTail pozwala również szerzej zajrzeć w dane Not Provided (możemy zajrzeć w dane dla średnio 80% słów kluczowych).

Narzędzie dostępne jest za darmo w 14-dniowym okresie próbnym. Pełna wersja dostępna jest w 6 planach w subskrypcji miesięcznej.

Narzędzie przydatne w:


Więcej podobnych:
/ / /
Katalog narzędzi: